foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
NZOZ MARMED – Przychodnia w Chełmie


Poradnia logopedyczna

Poradnia logopedyczna prowadzi diagnostykę oraz terapię zaburzeń mowy z zakresu logopedii ogólnej oraz neurologopedii.

Czytaj więcej ...

Poradnia Preluksacyjna

Poradnia preluksacyjna zajmuje się wczesnym wykrywaniem wad wrodzonych stawów biodrowych u noworodków i niemowląt.

Czytaj więcej ...

Poradnia dla Osób z Autyzmem

Poradnia prowadzi bezpłatną diagnozę oraz terapię dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu.

Czytaj więcej ...

Poradnia Zdrowia Psychicznego

Poradnia zajmuje się diagnozą i terapią pacjentów z różnego rodzaju problemami emocjonalnymi.

Czytaj więcej ...

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /autoinstalator/joomla/templates/dd_running_76/functions.php on line 205

Ultrasonografia (USG) to metoda diagnostyki obrazowej, która dzięki wykorzystaniu fal ultradźwiękowych pozwala na obejrzenie przekroju badanego narządu. USG tarczycy to jedno z badań pozwalających ocenić stan gruczołu tarczycy, pozwala określić jego rozmiar, kształt, strukturę i położenie. Badanie to umożliwia wykrycie zmian, których nie da się rozpoznać podczas badania palpacyjnego, oraz tych, których nie widać na obrazie scyntygraficznym. USG tarczycy pozwala także na różnicowanie charakteru zmian guzowatych powstałych w obrębie gruczołu.

Kiedy wykonać USG tarczycy?

Te objawy powinny skłonić Cię do badania:

Czytaj więcej...

Klauzula Obowiązku Informacyjnego

 

"Szanowny Pacjencie, zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U. z 2016 r. poz. 922) informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Wielospecjalistycznej Opieki Ambulatoryjnej NZOZ MARMED M.Wiadrowski ul. Jarzębinowa 4, 21-040 Świdnik, Filia ul. Obłońska 9, 22-100 Chełm

 

Centrum Wielospecjalistycznej Opieki Ambulatoryjnej NZOZ MARMED w Chełmie będzie przetwarzał Pani/Pana dane osobowe w celu świadczenia usług medycznych na rzecz ochrony zdrowia Pacjentów. W razie wystąpienia takiej konieczności, dane osobowe mogą być udostępnione innym uprawnionym podmiotom, na podstawie przepisów prawa.

 

Pacjencie, przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania. Pacjencie pamiętaj, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do skorzystania z usług medycznych świadczonych przez Centrum Wielospecjalistycznej Opieki Ambulatoryjnej NZOZ MARMED w Chełmie na rzecz ochrony zdrowia Pacjentów, co wynika z ustawy z dnia 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta (tekst jedn. Dz. U. z 2017 r., poz. 1318, z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (tekst jedn. Dz. U. z 2018 r., poz. 160)."

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu  ustanowiony został przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w 2007 roku i obchodzony jest corocznie 2 kwietnia. Jego celem jest podnoszenie świadomości społecznej i propagowanie wiedzy na temat autyzmu.

W ramach obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu Poradnia Marmed zaprasza Rodziców na bezpłatne konsultacje ze specjalistami uczestniczącymi w diagnozie oraz prowadzącymi terapię z dziećmi z autyzmem.

Zapraszamy rodziców, którzy:

- chcą sprawdzić czy ich dziecko rozwija się prawidłowo,

- chcą dowiedzieć się czym charakteryzują się zaburzenia ze spektrum autyzmu,

Czytaj więcej...

Rejestracja

 NZOZ „MARMED”
 22-100 CHEŁM
ul.Obłońska 9

Tel. 82 563 90 74

Tel. 790 630 057

Tekst alternatywny

Mammografia

Fundacja