foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
NZOZ MARMED – Przychodnia w Chełmie

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /autoinstalator/joomla/templates/dd_running_76/functions.php on line 205

Poradnia Wad Postawy – poza kontraktem z NFZ

 

Wady postawy u dzieci stanowią coraz poważniejszy i częstszy problem medycyny wieku rozwojowego. Wadą postawy nazywamy zmiany w wyprostowanej, swobodnej pozycji ciała, które zdecydowanie różnią się od ukształtowania typowych dla danej płci, wieku, budowy. Poradnia Wad Postawy świadczy usługi z zakresu badań i leczenia wad postawy u dzieci i młodzieży.

 

Poradnia Preluksacyjna – poza kontraktem z NFZ

Badania preluksacyjne służą wczesnemu wykrywaniu ewentualnych wad wrodzonych stawów biodrowych u noworodków i niemowląt. W ramach wizyty w Poradni Preluksacyjnej wykonywane jest badanie ortopedyczne dziecka oraz badanie USG stawów biodrowych. Pierwsze badanie powinno odbyć się w pierwszych 6-ciu tygodniach życia dziecka. Kolejne kontrole wykonuje się w 3 i 6 miesiącu życia dziecka.

Badanie USG jest całkowicie nieszkodliwe i bezbolesne dla dziecka.

dr. n. med. Jarosław Kałakucki - specjalista ortopedii i traumatoligii - wybrane dni w miesiącu, rejestracja telefoniczna 82 563 90 74; 790 630 057 lub osobista.

Rejestracja

 NZOZ „MARMED”
 22-100 CHEŁM
ul.Obłońska 9

Tel. 82 563 90 74

Tel. 790 630 057

Tekst alternatywny

Mammografia

Fundacja