foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
NZOZ MARMED – Przychodnia w Chełmie

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /autoinstalator/joomla/templates/dd_running_76/functions.php on line 205

Poradnia dla Osób z Autyzmem prowadzi diagnozę oraz terapię dzieci  i młodzieży z podejrzeniem lub stwierdzeniem autyzmu, z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz z zaburzeniami zachowania wynikającymi z całościowych zaburzeń rozwoju.

Świadczenia zdrowotne realizowane są w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Informacje ogólne dotyczące procesu diagnostycznego:

  • Proces diagnostyczny polega na odbyciu kilku spotkań z zespołem konsultacyjnym, w  wyznaczonym terminie,  w skład którego wchodzą: psycholog, logopeda i pedagog specjalny, lekarz psychiatra.
  • Podczas procesu diagnostycznego zespół konsultacyjny zbiera wywiad dotyczący rozwoju psychomotorycznego dziecka, jego rozwoju społeczno – emocjonalnego oraz zapoznaje się z dotychczas zgromadzoną dokumentacją medyczną dziecka. Podczas spotkań konsultacyjno – diagnostycznych specjaliści wykonują odpowiednie testy diagnostyczne, jeśli jest taka potrzeba.
  • Po odbyciu wszystkich spotkań z zespołem diagnostyczno – konsultacyjnym konieczne jest umówienie wizyty do lekarza specjalisty psychiatrii dzieci i młodzieży w  Poradni dla osób z autyzmem dziecięcym i innymi całościowymi zaburzeniami rozwojowymi. Na wyznaczonej wizycie lekarz po zapoznaniu się ze stanowiskiem zespołu diagnostyczno – konsultacyjnego i na podstawie zgromadzonej dokumentacji medycznej oraz wykonanych testów dokonuje ostatecznej diagnozy dziecka.

 

Warunki przyjęć

Pierwsza wizyta - przygotowanie do diagnozy 

Przebieg diagnozy - szczegóły

 

Rejestracja

 NZOZ „MARMED”
 22-100 CHEŁM
ul.Obłońska 9

Tel. 82 563 90 74

Tel. 790 630 057

Tekst alternatywny

Mammografia

Fundacja